ביטוח דירה השוואת מחירים

ביטוח דירה הוא ביטוח רשות, ואין חובה לרכוש אותו. בניגוד, למשל, לביטוח חובה לרכב, שהוא חובה ואדם שנוהג ברכב ללא ביטוח חובה עובר על החוק, אם לא יהיה לך ביטוח על הדירה, לכאורה לא נגרם שום נזק. זאת כאמור, מלבד הנזק האפשרי שיכול להיגרם ממספר גדול של סיבות, החל מפריצה ועד לאסון טבע. אלו ואחרים, יכולים לגרום לנזקים קשים לדירה ולתכולתה, וביטוח דירה יכול לעזור מאוד במצבים כאלו. לפני שרוכשים ביטוח דירה, מומלץ לבצע השוואת ביטוח דירה בין חברות הביטוח השונות. לראות מה הן מציעות ומהו מחיר הפוליסה שלהן.

כאשר מדברים על ביטוח דירה, מתכוונים לשני דברים עיקריים- ביטוח המבנה, וביטוח התכולה. ביטוח המבנה הוא ביטוח שמטרתו לכסות את עלות תיקונים של נזקים שנגרמו למבנה הפיזי של הדירה או הבית. ביטוח כזה כולל- נזקי שריפה, נזקי פריצה, נזקי צנרת ועוד. כמו כן, הביטוח יכול לכלול סעיף שהופך את הביטוח לביטוח צד ג'- המכסה פגיעות שנגרמו לאדם בזמן שהיה בשטח הבית או הדירה. החלק השני הוא ביטוח תכולה. ביטוח תכולת דירה מכסה נזקים שנגרמים לרכוש- למה שנמצא בתוך המבנה. הביטוח מכסה נזק שריפות, פריצות וגניבות, נזקי מים ועוד.

השוואת ביטוח דירה יכול להיות חשוב מאוד, כיוון שישנן פוליסות שונות ומגוונות בשוק, וכל אחת שונה מעט מרעותה ומציעה סוג כיסוי שונה. אם ברשותכם נכס יוצא דופן, או רכוש מיוחד בתוך הבית, כדאי שתבצעו השוואת ביטוח דירה לפני שתרכשו את הביטוח, ותהיו בטוחים שקיבלתם ביטוח שמתאים לכם בצורה ספציפית. השוואת מחירים במקרה הזה היא חשובה ביותר, כיוון שביטוח דירה הוא משהו שלא נוהגים להחליף בכל שנה, ולרוב נשארים עם אותה חברת ביטוח לאורך זמן.

באתרי אינטרנט רבים, תוכלו לקבל מידע על ביטוח דירה השוואת מחירים, ולמצוא את סוכנות הביטוח שתתאים לכם. תתבקשו לתת כמה פרטים, ולרוב נציג שירות יחזור אליכם עם הצעת מחיר, שאותה תוכלו לרשום וכך לערוך השוואת מחירים לביטוח דירה. לסוכנויות ביטוח רבות יש אתרים באינטרנט, וגם אם אין שם מחירונים רשמיים, לרוב תוכלו ליצור איתם קשר תוך זמן קצר. כמו כן, במוקדי השירות הטלפוניים של אותם סוכנויות תוכלו לקבל מידע דומה.

נוסף על אתרי האינטרנט של חברות הביטוח עצמן, יש אתרים חדשים בתחום ביטוח דירה השוואת מחירים. אלו אתרים שמקבצים בתוכם מידע על פוליסות שונות בחברות ביטוח שונות בארץ, ודרכם תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר. לאחר שתשאירו את פרטיכם, יחזור אליכם נציג שירות, שיציג בפניכם כמה הצעות מחיר לשירות דומה של ביטוח דירה, ותוכלו לבצע השוואת מחירים ולהחליט מה מתאים לכם ביותר.

נקודה נוספת שחשוב לקחת לתשומת הלב בזמן שמבררים על השוואת ביטוח דירה בסוכנויות השונות, היא ביטוח תכולה לדירות מושכרות. אם אתם גרים בדירה מושכרת, בררו עם בעל הבית שלכם לגבי הביטוח הקיים לדירה. חבל לרכוש שני ביטוחים מצד אחד, או להיות חסר ביטוח דירה בכלל, מהצד השני. לעתים יש צורך בסעיפים מיוחדים כיוון שחלק מהתכולה היא קבועה ושייכת לבעל הבית, ועוד סעיפים שונים שכדאי לציין בפני סוכן הביטוח, ולדאוג שהוא בונה לכם את פוליסת הביטוח הטובה ביותר. ובכל מקרה תמיד מומלץ לעשות השוואת מחירים, ולדאוג להשוואת ביטוח דירה בין החברות השונות.

למידע נוסף בנושא קרא אודות:

מגדל ביטוח דירה | איחוד ישיר ביטוח דירה| AIG ביטוח דירה | ביטוח ישיר ביטוח דירה | כלל ביטוח דירה | הראל ביטוח דירה

הפניקס ביטוח דירה | 9000000 ביטוח דירה | שירביט ביטוח דירה